Відкрито набір на курси підвищення кваліфікації

111

Кафедрою креативної педагогіки і інтелектуальної власності Української інженерно-педагогічної академії у 2019-2020 навчальному році відкрито набір на курси підвищення кваліфікації керівників закладів освіти та їх заступників, педагогічних працівників закладів освіти.

Тривалість курсів від 30 до 150 годин у залежності від потреб і бажання замовника.

Форми: очна, заочна, дистанційна та ін. згідно з Постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Пропонуються курси з питань управління закладами освіти, креативних технологій навчання, захисту прав інтелектуальної власності педагогічних і науково-педагогічних працівників та ін.

Заявки приймаються електронною поштою на адресу кафедри КПіІВ kpis@uipa.edu.ua.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та підписуйтесь на наші оновлення на офіційній сторінці на Фейсбуці.