Прояви себе! До уваги обдарованої і творчої молоді України

За матеріалами сайту http://fabrikaidei.iii.ua/pro-fabriku

Для сприяння розвитку обдарованої і творчої молоді України створено корисний ресурс «Фабрика ідей».

Головною метою «Фабрики» є виявлення, підтримка і стимулювання обдарованої учнівської та студентської молоді, молодих науковців, винахідників та дослідників!

Якщо Ви маєте нову ідею, технічне рішення, розробку чи науковий проект — ми допоможемо знайти шлях до втілення їх в життя.

Свою ідею Ви можете безкоштовно розмістити в розділі Додати проект.

На Форумі «Фабрики ідей» Ви можете спілкуватися з близькими за духом однодумцями, такими ж талановитими і неординарними особистостями,

а в розділі Новини – слідкувати за актуальними подіями та оновленнями.

Якщо Ваша ідея знайде своїх користувачів та дозволить вирішити важливі для суспільства проблеми, ми допоможемо Вам отримати охоронні документи та оприлюднити свої технічні рішення на Інтернет-біржі промислової власності, команда Відділення патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Укрпатенту сприятиме впровадженню Ваших винаходів та інновацій.

Ми працюємо для досягнення спільної мети – розвитку і процвітання України!