Шукаєте партнера? Тоді для вас є новини щодо “Інтернет-біржі промислової власності”

За матеріалами сайту http://iii.ua/uk/birzha-promislovoyi-vlasnosti

Відділенням патентно-інформаційних послуг, консультацій та сприяння інноваційній діяльності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» надаються послуги щодо сприяння засобами Інтернет-біржі промислової власності пошуку партнерів для здійснення інноваційних проектів.

Якщо Ви є власником прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок або інший об’єкт промислової власності і хочете свої права якимось чином реалізувати, наприклад, укласти ліцензійний договір або договір про передачу прав, знайти фінансування на впровадження винаходу у виробництво і т. ін., ми можемо сприяти Вам у здійсненні таких намірів.

Ми також можемо надати допомогу, якщо Вам необхідно знайти нове технічне рішення, технологію, нову речовину тощо, з метою поліпшення якості продукції, зміцнення та розширення свого бізнесу в умовах конкуренції, започаткування нового бізнесу і т.ін..

Ми маємо найповніше в Україні зібрання патентної документації і готові провести актуальний патентно-інформаційний пошук з метою виявлення вітчизняних та зарубіжних розробок в галузі, що Вас цікавить.

Команда кваліфікованих фахівців у сфері інтелектуальної власності гарантують якісне та ефективне надання таких послуг:

  • розміщення інформації про об’єкти промислової власності на сайті «Інтернет-біржа промислової власності» з метою сприяння пошуку потенційних партнерів та налагодження взаємозв’язків з ними, знайдення прийнятних рішень і т. ін.;
  • консультації з питань набуття, використання та захисту прав на об’єкти промислової власності;
  • моніторінг ринку об’єктів промислової власності;
  • проведення консультацій щодо відображення в бухгалтерському обліку об’єктів права інтелектуальної власності;
  • проведення патентно-інформаційних пошуків для виявлення запатентованих розробок у галузі техніки та технологій, що Вас цікавлять;
  • сприяння в процесах ведення переговорів з потенційними партнерами та оформлення ліцензійних та договорів про передачу прав;
  • розробку презентаційних матеріалів (підготовка текстової та графічної інформації, слайдової презентації).

«Інтернет-біржа промислової власності» – це комунікативний майданчик для всіх учасників ринку інтелектуальної власності, що надає можливості пошуку потенційних шляхів фінансування, налагодження контактів з бізнес-середовищем та впровадження Ваших проектів в життя!