Участь у науково-практичній конференції «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області»

26 вересня 2019 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка відбулася науково-практична конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області».

Від кафедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності взяли участь:

– Тіманюк Валерія Миколаївна, канд. фарм. наук, доцент кафедри, з доповіддю «Проблеми комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності ЗВО»;

– Кравчук Надія Леонідівна, аспірант кафедри, з доповіддю “Формування компетентності в галузі інтелектуальної власності працівників загальної середньої освіти як педагогічна проблема”;

– Кулаковський  Олександр Миколайович,  аспірант кафедри, з доповіддю “Проблеми інтелектуальної власності в системах освіти іноземних держав”.