Участь у науково-практичній конференції «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області»

26 вересня 2019 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка відбулася науково-практична конференція «Проблеми винахідницької та раціоналізаторської діяльності в Харківській області».

Від кафедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності взяли участь:

— Тіманюк Валерія Миколаївна, канд. фарм. наук, доцент кафедри, з доповіддю «Проблеми комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності ЗВО»;

— Кравчук Надія Леонідівна, аспірант кафедри, з доповіддю «Формування компетентності в галузі інтелектуальної власності працівників загальної середньої освіти як педагогічна проблема»;

— Кулаковський  Олександр Миколайович,  аспірант кафедри, з доповіддю «Проблеми інтелектуальної власності в системах освіти іноземних держав».