Дивись нижче відеоролики.
Кафедра проводить підготовку магістрів за спеціальностями: 073 Менежмент (Управління інтелектуальною власністю). Дана спеціальність охоплює ряд напрямів. По-перше, інтелектуальна власність має творчу основу, по-друге вимагає розробки відповідних економічних положень для створення, розповсюдження та використання об’єктів інтелектуальної власності (ОІВ), по-третє спрямована на управління правами ІВ відповідно до Законів, нормативних актів, правил і положень у даній сфері.
ВИПУСКНИК ЗДОБУВАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ:
(диплом МАГІСТРА державного зразку з єврододатком).
За спеціальністю: Менеджмент — магістр з управління інтелектуальною власністю
- На підприємствах будь-якої організаційно-правової форми (комерційні, некомерційні, державні), в яких випускники працюють у якості керівників, начальників структурних підрозділів або виконавців різноманітних служб апарату управління.
- Професіонал у сфері інтелектуальної власності в структурах де випускники є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу.
- Менеджер, провідний спеціаліст, науковий співробітник в науково-дослідницьких організаціях, у сферах операційного менеджменту (логістики), продажу та маркетингу.
- Інноваційний менеджер-спеціаліст по маркетингу з інновацій в інноваційних центрах, венчурних фірмах і фондах.
- Менеджер (управитель) із комунікаційних технологій в фірмах розроблювачів програмного забезпечення.
- Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності в центрах трансферу і комерціалізації технологій, у приватних компаніях та фірмах з охорони, захисту і оцінки інтелектуальної власності.
- Науковий співробітник-консультант з інтелектуальної власності в інформаційно-патентних відділах, в організаціях винахідників і раціоналізаторів України, в Торгово-промисловій палаті, митних службах, консалтингових компаніях.
- Викладач управлінських дисциплін і дисциплін циклу інтелектуальної власності. Менеджер з питань комерційної діяльності, з питань реклами; фахівець з методів розширення ринку, із зв’язків з громадськістю, з персоналу; інспектор із торгівлі; керівник маркетингу, збуту, торгівельних залів.
ДИПЛОМ НАДАЄ ПРАВО:
— на отримання статусу патентного повіреного (патентним повіреним можна стати після 5 річного досвіду роботи і отримання свідоцтва на право займатися діяльністю патентного повіреного). Патентні повірені складають еліту в галузі інтелектуальної власності;
— займатися оцінкою інтелектуальної власності (при отриманні сертифікату оцінювача).
Для вступу необхідно мати наступний перелік документів:
- Заява за єдиною формою із зазначенням факультету, спеціальності та форми навчання;
- Документ про освіту (оригінал диплома бакалавра або спеціаліста чи магістра з додатком);
- 6 фотокарток розміром 3*4 см.;
- 2 копії паспорту (1-2, 11 стор.);
- 2 копії ідентифікаційного коду.
Триває прийом документів на навчання за адресою:
61003, Харків, УІПА, вул. Університетська, 16
(станція метро «Майдан Конституції», поруч з ЦУМом,
1 корпус, ауд. 203; тел. (057) 733-79-85).
Приймальна комісія: корпус 1, кабінет № 203
Сухіна Наталія Сергіївна.
Телефон для довідок: (057) 733-79-85, (097) 21-71-533, (095) 40-20-106.
E-mail: kpis@uipa.edu.ua
Сайт: uipa.edu.ua
Facebook: www.facebook.com/kafedraKPiIV