Наші випускники

 

 

«Саме знання із менеджменту дозволили мені правильно організувати і відкрити свою справу — манікюрний салон. Зараз я фізична особа — підприємець, і це викликає довіру до мене, як до майстра!»

 

Рубан Євгенія,

випускниця 2019 року, 

приватний підприємець

 

 

«Для багатьох успішних компаній є вкрай принциповим при наймі на роботу співробітників факт наявності у кандидатів на посаду спеціальної освіти з менеджменту та наявність диплома міжнародного зразка. Саме це стало моєю перевагою під час конкурсу на посаду менеджера. Якісна професійна підготовка з менеджменту дозволила мені отпримати престижну роботу і я відчуваю себе впевено!»

 

Рідун Анастасія,

випускниця 2019 року,

менеджер

«Навчання за спеціальністю «Менеджмент. Управління інтелектуальною власністю» відкриває широкі можливості для вибору подальшої сфери діяльності. Спеціалісти із захисту та охорони права інтелектуальної власності користуються попитом у різних сферах діяльності. За цією спеціальністю — майбутнє.»

 

Поліна Бобова,

випускниця 2018 року,

офіс-менеджер освітнього проєкту

Відгук з місця роботи на випускницю 2018 року Бобову Поліну Василівну, що закінчила магістратуру за спеціалізацією «Інтелектуальна власність»Безымянный

«Навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент. Управління інтелектуальною власністю» дозволило мені суттєво поліпшити свою професійну компетентність та поліпшити мою конкурентоспроможність на ринку праці.

Алла Бровдій,
випускниця 2017 року,
секретар тендерного комітету Харківського Національного Університет Міського Господарства ім. О.М. Бекетова