Про освітні послуги

 

 

 

До уваги керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 127л від 22.06.2017 р. «Про ліцензування освітньої діяльності» та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Про Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» Українська інженерно-педагогічна академія провадить освітню діяльність за такими акредитованими освітніми програмами:

  1. Управління навчальними закладами.
  2. Управління інтелектуальною власністю.

Виходячи з цього у 2020 році кафедра креативної педагогіки і інтелектуальної власності УІПА проводить набір на курси підвищення кваліфікації управлінських та педагогічних кадрів закладів освіти за наведеними вище освітніми програмами.

Реєстрація осіб для проходження курсів підвищення кваліфікації відбувається шляхом використання сайту uipa.edu.ua, розділ «Навчання», підрозділ «Факультети та кафедри» / «Кафедра креативної педагогіки і інтелектуальної власності» / «Підвищення кваліфікації».

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форм власності» (зі змінами), Академією можуть надаватися наступні освітні платні послуги:

  1. Курси підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти (директори та їх заступники) за освітньою програмою «Управління навчальними закладами» –150 годин, 5кредитів, вартістю 1000 грн. 00 коп. за наявності групи не менше 10–ти осіб.
  2. Курси підвищення кваліфікації педагогічних й управлінських працівників закладів освіти за освітніми програмами «Управління навчальними закладами» та «Управління інтелектуальною власністю»: – 30 годин, 1 кредит:

Кількість осіб в групі

Вартість, грн.

5-15

600,00

15-20

300,00

Індивідуальне навчання (1)

850,00

При необхідності можуть проводитися курси 2-5 кредитів. Вартість збільшується пропорційно.

  1. Різноманітні семінари, семінари–тренінги, майстер–класи тощо обсягом 6 годин для 10–ти осіб вартістю 300 грн. з особи та для 20–ти осіб вартістю 150 грн з особи.
  2. На замовлення закладів освіти семінари, семінари–тренінги, майстер-класи тощо за різною кількістю годин та з різною кількістю слухачів.
    Вартість таких заходів обраховується виходячи з конкретної ситуації замовників таких освітніх послуг.

Щоб ознайомитися з текстом листа керівникам натисність тут