Вітаємо! Давайте знайомитися!
Пропонуємо переглянути презентацію наукових напрямків роботи кафедри.
Наукові напрямки кафедри
в галузі креативної педагогіки та інтелектуальної власності:
- Розробка інноваційних технологій навчання в сучасному ВНЗ.
- Використання інтерактивних методів навчання як засіб підготовки до професійної діяльності в сфері розробки об’єктів інтелектуальної власності.
- Управління процесами комерціалізації інтелектуальної власності в сучасних умовах господарювання..
Наукові напрямки кафедри в галузі педагогіки і методики викладання:
- Розробка методів та засобів підвищення якості навчального процесу;
- Розробка методів та засобів підвищення ефективності самостійної роботи студентів.
Ведеться прикладна НДР «Розробка теоретичних і методичних основ систем креативного навчання технічних дисциплін майбутніх інженерів», номер держреєстрації роботи 0109U008663. Науковий керівник – Лазарєв Микола Іванович, доктор педагогічних наук, професор.
Співробітниками кафедри постійно здійснюється творча винахідницька робота як самими співробітниками кафедри, так і разом зі студентами. Щорічно отримується 5 охоронних документів співробітниками кафедри та близько 10 охоронних документів співробітниками разом зі студентами.
За час існування кафедри отримано більш 100 авторських посвідчень і патентів, опубліковано більше 500 статей і тез доповідей на наукових та науково-практичних конференціях.
Співробітники кафедри активно публікують свої статті у збірнику наукових праць «Проблеми інженерно-педагогічної освіти».
Співробітники кафедри постійно беруть участь у вітчизняних та міжнародних наукових конференціях.
Студенти спеціальності «Інтелектуальна власність» щорічно приймають участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Інтелектуальна власність», де займають призові місця.
Також на кафедрі постійно функціонує науковий семінар з питань безперервної педагогічної підготовки і підвищення якості навчального процесу.
Працюють над кандидатськими дисертаціями 18 аспірантів. Щорічно на кафедрі захищаються в середньому 3 кандидатські дисертації.
Профілі працівників кафедри у Google Академії