Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти»

18 жовтня працівники нашої кафедри взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток управлінської компетентності керівника як важливого ресурсу забезпечення якості роботи закладу освіти», яка проходила у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. У заході взяли участь науковці і практики з України і Білорусі. У ході заходу обговорювалися актуальні питання щодо вдосконалення управлінської діяльності сучасного керівника закладу загальної середньої освіти, розвитку нової формації менеджерів освіти.
Сертифікат  (3)Сертифікат  (4)