Оприлюднено списки слухачів, що пройшли курси відвищення кваліфікації у вересні-жовтні 2019 року

 

Видано документи про підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти згідно з договорами  від 13.09.2019 № 19-20/(01-16)  та від 16.09.2019 № 19-20/П1.

Форма навчання – очно-заочна. Спеціальність 073 Менеджмент (Управління навчальними закладами). Обсяг (тривалість)  – 150 годин (5 кредитів ЄКТС).

Список слухачів, що отримали свідоцтва, за посиланням

Набір слухачів на курси підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти

Здійснюється набір слухачів на курси підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти (директори та їх заступники) за освітньою програмою “Управління навчальними закладами”.
Курси відбудуться за очно-заочною формою навчання обсягом 150 годин з 18 листопада по 20 грудня 2019 року. 
Подробиці за телефоном 095 40 20 106 – Наталія Павлівна. 

Вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації

02 листопада 2019 року на кафедрі креативної педагогіки і інтелектуальної власності вручено свідоцтва про підвищення кваліфікації слухачам курсів за спеціальністю Менеджмент. Управління навчальними закладами.
Заняття в групі для керівників проходили з 23 вересня по 02 листопада 2019 року за очно-заочною формою навчання загальним обсягом 150 годин.

Тренінг-семінар «Науково-методичні та технологічні основи проектування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти»

24 жовтня 2019 року на кафедрі креативної педагогіки і інтелектуальної власності проведено тренінг-семінар «Науково-методичні та технологічні основи проектування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти» обсягом 6 годин для керівників ЗЗСО Московського району м. Харкова.
Керівник семінару д-р. пед. наук, професор Лунячек Вадим Едуардович.

Нові вимоги до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів

Затверджено нові вимоги до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидата і доктора наук. Наказ МОН України  від 23.09.2019 №1220 зареєстровано в Міністерстві юстиції 08.10.2019 за № 1086/34057.

Наказ МОН України від 17.10.2012 № 1112 втрачає чинність. Новий наказ вступає в дію з дня опублікування.

 

Детальніше за посиланням

 

 

Участь в обговоренні Національної стратегії розвитку інтелектуальної власності IP Strategy на 2020-2030 роки

18 жовтня 2019 року у Харкові на базі наукового парку «Синергія» відбувся шостий етап обговорення Національної стратегії розвитку інтелектуальної власності IP Strategy на 2020-2030 роки. У заході взяли участь представники українського уряду, Національного офісу інтелектуальної власності, науковці в галузі права та громадські організації, від Харківської обласної державної адміністрації у заході взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Від Української інженерно-педагогічної академії на заході були присутні завідувач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності д-р. пед. наук, професор Лунячек В.Е., канд. пед. наук, доцент Рубан Н.П. та канд. фарм. наук, доцент Тіманюк В.М. 

Під час заходу розглядалися питання державного управління у сфері інтелектуальної власності, питання організації системи охорони інтелектуальної власності, а також формування законодавства з охорони інтелектуальної власності, процес генерації та використання об’єктів ІВ та захист прав інтелектуальної власності.

Детальніше про подію за посиланням http://strategyip.info/

Опонування дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

Сьогодні, 17 жовтня 2019 року, в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди завідувач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності УІПА, доктор педагогічних наук, професор В.Е. Лунячек опонував дисертаційну роботу О.В. Рязанцевої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук  на тему “Формування готовності студентів магістерської підготовки до педагогічної комунікації в умовах дистанційної освіти”.

До уваги педагогічних працівників! Підвищення кваліфікації

З 1 січня 2020 року педагоги зможуть використовувати виділені державою кошти на підвищення кваліфікації в обраних ними організаціях. Уряд затвердив відповідний Порядок.

Детальніше читайте за посиланням

 

Джерело: https://www.pedrada.com.ua/article/2355-kontsept-pdvishchennya-kvalfkats-vchitelv?utm_source=pushnews&utm_medium=push&utm_campaign=pushnews_2019.10.11_article_2355&fbclid=IwAR1bhdqBGhmGLK-LVLGqGwUQuSJ6Ltfr25iTshOxkeITNDUIgJyE2xcthC8

 

Тренінг-семінар “Науково-методичні та технологічні основи формування стратегічного плану закладу загальної середньої освіти”

08.10.2019 на кафедрі креативної педагогіки і інтелектуальної власності УІПА пройшов тренінг-семінар “Науково-методичні та технологічні основи формування стратегічного плану закладу загальної середньої освіти”. Тренінг проводив д.пед.н., проф. Лунячек Вадим Едуардович.
Не встигли відвідати тренінг? На нашій сторінці у Фейсбуці Ви можете залишити повідомлення, у якому подати заявку на наступний!