Презентовано друге видання навчального посібника “Основи педагогіки вищої школи”

На кафедрі креативної педагогіки і інтелектуальної власності презентовано друге видання навчального посібника В.Е. Лунячека “Основи педагогіки вищої школи”. У процесі його підготовки було взято до уваги зміни в нормативно-правовій базі освіти, що відбулися за останні роки.

Педагогіка вищої школи

Урочистий захід з нагоди завершення навчання в Open Grants School ІІІ

31 травня 2019 року у приміщенні сесійної зали Харківської міської ради відбувся урочистий захід з нагоди завершення навчання в Open Grants School ІІІ 👈 та вручення дипломів учасникам (сертифікатів).

Випускниця Open Grants School – старший викладач кафедри креативної педагогіки та інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук Тихонова Дар’я Сергіївна.

 

Захист аспірантки кафедри Борисенко Катерини Борисівни

17 травня 2019 року відбувся захист аспірантки кафедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності Борисенко Катерини Борисівни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Тема дисертації “Формування фахових компетентностей майбутніх учителів географії у процесі навчальних практик”.
Керівник д.пед.н., професор, завідувач  к
афедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності Лунячек Вадим Едуардович.
18-05-19-3 DSC_0827 DSC_0843 DSC_0847

 

26 квітня – Міжнародний день інтелектуальної власності

Вітаємо з Міжнародним днем інтелектуальної власності!

Нагадуємо, що триває набір на навчання у магістратурі за спеціальністю “Менеджмент. Управління інтелектуальною власністю”. Поспішайте отримати престижну спеціальність на нашій кафедрі!

Кількість місць обмежена!

23 квітня – Всесвітній день книг і авторського права

Світ подібний книзі, і той, хто знає лише свою країну, прочитав у ній тільки першу сторінку. (Джордж Байрон)

День книги

23 квітня — символічна для світової літератури дата стала приводом для започаткування Всесвітнього дня книг і авторського права (World Book and Copyright Day). В 1995 році в Парижі Генеральна конференція ЮНЕСКО вирішила віддати в цей день данину поваги книгам і авторам, закликаючи всіх, і особливо молодь, знаходити задоволення в читанні і поважати незамінний внесок тих, хто сприяв соціальному і культурному прогресу людства. Тоді й був заснований Всесвітній день книг і авторського права і Премію ЮНЕСКО за пропаганду ідеалів толерантності в дитячій та юнацькій літературі. Рішення було прийнято з метою освіти, розвитку усвідомлення культурних традицій, а також з урахуванням того, що книги є найбільшим засобом поширення знання, самим надійним способом його збереження.

За матеріалами сайту https://ukr.media/culture/301592/

Про участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

Вітаємо Дубницьку Ірину, учасницю ІІ туру

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта».

Бажаємо нових перемог і наукових здобутків!

Деталі на сайті УІПА
http://uipa.edu.ua/ua/news/6120-2019-04-22-03

сертифікат Дубницбкої

Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Професійна освіта”

18 квітня 2019 року в УІПА відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Професійна освіта”, де автори кращих наукових робіт, за результатами рецензування, захищали результати своїх досліджень.
Серед таких робіт була розробка “Використання методу інтелект-карт у процесі підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти” виконана магістрантками гр. ДКІ-І18маг Дубницькою Іриною Анатоліївною і
Рубан Євгенією Володимирівною під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Лунячека Вадима Едуардовича. Вони гідно представили роботу і отримали дипломи ІІ ступеня.
Вітаємо призерів і їх наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів!