Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

18 квітня 2019 року в УІПА відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта», де автори кращих наукових робіт, за результатами рецензування, захищали результати своїх досліджень.
Серед таких робіт була розробка «Використання методу інтелект-карт у процесі підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти» виконана магістрантками гр. ДКІ-І18маг Дубницькою Іриною Анатоліївною і
Рубан Євгенією Володимирівною під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Лунячека Вадима Едуардовича. Вони гідно представили роботу і отримали дипломи ІІ ступеня.
Вітаємо призерів і їх наукового керівника! Бажаємо подальших успіхів!