Про патентний аудит ОПІВ


20 листопада 2015 року на виконання доручення Голови Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Жарінової А.Г. щодо проведення патентного та технологічного аудиту об’єктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) відбулася зустріч співробітників Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» з Головою правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова Проценко В.О. та керівниками інженерно-конструкторських, науково-технологічних відділів, фінансових і юридичних служб. Зустріч відбулася в рамках виконання пілотного проекту «Інтелектуальна власність як інструмент інноваційного бізнесу».

Актуальність зазначеного проекту зумовлюється тим, що з 01 січня 2016 року набуває чинності економічна частина Угоди про Асоціацію України з ЄС, якою, зокрема, відкриваються національні ринки для товарів європейського виробництва.

У межах співпраці ДСІВ з Київською міською державною адміністрацією було визначено ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова як суб’єкт господарювання для проведення патентного й технологічного аудиту.

На сьогодні вищезгадане акціонерне товариство – це сучасне багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на розробці та серійному виробництві як електронних приладів різного призначення, так і виготовленні й постачанні механічних вузлів і деталей в країни Західної Європи. ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова зацікавлене у створенні спільних підприємств із зарубіжними партнерами з випуску нових видів конкурентоспроможної продукції.

Проведення пілотного проекту підтверджує значимість інтелектуальної власності для забезпечення конкурентних позицій національних виробників на європейському ринку.

Офіційний портал Державної служби інтелектуальної власності України