Як отримати отримати спеціальну управлінську освіту за фахом: спеціальність 073 Менеджмент освітня програма Управління соціальним закладом.

Ефективна діяльність сучасного закладу освіти залежить від управлінських якостей керівника. Сучасний управлінець повинен аналізувати і використовувати різноманітну інформацію, генерувати ідеї, розв’язувати управлінькі проблеми за допомогою інноваційних методів, бути мобільним, презентувати себе і свій заклад на ринку праці, бути конкурентоспроможним.
Керівник не може зупинятися, особливо в час фундаментальних змін у ставленні до роботи, освіти, технології, стилю життя, потреб і соціальних очікувань.

Кожен керівник повинен мати управлінську освіту.

Українська інженерно-педагогічна академія, кафедра креативної педагогіки і інтелектуальної власності пропонує отримати спеціальну управлінську освіту за фахом:
спеціальність 073 Менеджмент освітня програма Управління соціальним закладом.
Вартість навчання 4910 грн. за семестр. Термін навчання 1,5 роки.
Сайт кафедри: kpis.uipa.edu.ua
Телефон: (095)40-20-106, (097)217-15-33, (057)733-79-85