Опитування студентів за підсумками осіннього семестру 2020/2021 навчального року

Співробітники кафедри сумлінно працюють над забезпеченням відповідно високого рівня викладання навчальних дисциплін у цей складний та повний нових можливостей час.

Викладачі кафедри на чолі із завідувачем В.Е. Лунячеком знаходяться у постійному пошуку нових і ще більш ефективних форм взаємодії із студентами задля забезпечення якості професійної підготовки магістрів.

Важливою складовою цієї діяльності є дослідження зворотного зв’язку від студентів, аналіз ступеня їх задоволеності щодо отриманих знань та організації освітнього процесу. У зв’язку з цим уже зараз розпочато анонімне опитування щодо освітніх програм за спеціальностями:

• Менеджмент. Управління інтелектуальною власністю
  • Менеджмент. Управління соціальним закладом

Щоб пройти опитування, просимо перейти за посиланням!