Відкрита лекція доктора педагогічних наук, професора Вадима Лунячека 10 грудня 2020 року

10.12.2020 у межах проєкту «Зміни педагогічних фікультетів та університетів у 21 столітті» (спільно з університетом м.Брно, Чехія) відбулася відкрита лекція доктора педагогічних наук, професора Вадима Лунячека за темою: «Застосування окремих методологічних підходів при підготовці дисертаційного дослідження». Вадим Едуардович надав практичні поради аспірантам та зацікавленим слухачам щодо дотримання нормативних вимог та наукових засад, на яких слід будувати дисертаційну роботу. Досвід наукової роботи під керівництвом Вадима Лунячека щодо кваліметричних досліджень у рамках експериментальної діяльності презентували його аспіранти Надія Кравчук та Олександр Кулаковський, які опікуються питаннями інтелектуальної власності в освіті.
Це було як завжди цікаво, насичено, глибоко і просто для сприйняття. Бажаємо всім унікальних відкриттів і корисних наукових здобутків задля розквіту науки і освіти України!