Щодо опитування студентів

Шановні студенти!

Завітайте, будь ласка, на сторінку нашої кафедри

Освітні програми / Опитування щодо освітніх програм.

Будемо вдячні за відповіді на анкету! Ваша думка важлива для нас!

Зробимо вищу освіту якісною разом!

Аспіранти кафедри продовжують працювати над науковими дослідженнями

Аспіранти кафедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності продовжують працювати над науковими дослідженнями та презентувати власні здобутки на конференціях міжнародного рівня. Так аспірантка кафедри Ірина Тарасенко (науковий керівник доктор педагогічних наук, професор В.Е. Лунячек) взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Priority directions of science development”, що відбулася 28-29 грудня 2019 року у Львові.

Участь у наукових конференціях міжнародного рівня

Співробітники нашої кафедри продовжують презентувати результати власних досліджень у галузі освіти на наукових конференціях міжнародного рівня. Так асистент кафедри, аспірант О. Дегтярьова (науковий керівник доктор педагогічних наук, професор В.Е. Лунячек) дистанційно взяла участь у конференціях у Канаді та Японії, що відбулися наприкінці грудня 2019 року.


 

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE DEVELOPMENT»

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор В.Е. Лунячек взяв участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE DEVELOPMENT». Продовжуємо дослідницьку діяльність щодо розбудови науки і освіти в Україні!

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених! Ми відкриті до співробітництва!

Чергові курси підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти

завантаження27 січня 2020 року в Українській інженерно-педагогічній академії розпочинають роботу чергові курси підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти.

Контактна особа Рубан Наталя Павлівна, м.т. 0954020106.

В оновленому навчальному плані передбачені теми, що висвітлюють використання хмарних технологій в управлінні ЗЗСО.

Черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти міста Харкова, Харківської та Луганської областей

20 грудня 2019 року відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації управлінських кадрів закладів освіти міста Харкова, Харківської та Луганської областей.

 

Нагадуємо, що на нашому сайті ви можете отримати повну інформацію про тематику курсів підвищення кваліфікації, що проводяться на нашій кафедрі!

http://kpis.uipa.edu.ua/?page_id=4&lang=uk

 

 

Про навчання працівників кафедри на онлайн-курсі “Академічна доброчесність”

Співробітники нашої кафедри не тільки навчають інших, але й постійно навчаються самі. Такі поняття як об’єкт інтелектуальної власності, авторський твір, продукт інтелектуальної праці тощо безпосередньо пов’язані з поняттям академічної доброчесності. Саме на цю тему пройшли онлайн-курс Вадим Лунячек, Наталія Рубан, Дар’я Тихонова та Юлія Черненко. Радимо і вам! Крокуйте в ногу з часом! 
https://courses.ed-era.com/…/course-v1:AmericanCounci…/about

 

 

 

 

Участь у науково-практичній конференції “Науково-практичні засади загальноінженерної підготовки працівників фармації”

Від кафедри креативної педагогіки і інтелектуальної власності доцент, кандидат фармацевтичних наук Валерія Тіманюк взяла участь у науково-практичній конференції “Науково-практичні засади загальноінженерної підготовки працівників фармації”, про що отримала відповідний сертифікат. Для співробітників нашої кафедри важливо бути в тренді наукових досліджень!

З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням
http://physics.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/збірка_24.10.2019d.pdf

Участь у 15 Міжнародній науковій конференції з інженерної педагогіки SCHOLA

 

Працівники нашої кафедри з 3 по 5 грудня 2019 року взяли участь у 15 Міжнародній науковій конференції з інженерної педагогіки SCHOLA, яка проходила в Українській інженерно-педагогічній академії.

Організаторами конференції виступили DTI Університет в Дубніці над Вахом (Словаччина), Українська інженерно-педагогічна академія (Харків Україна), Pädagogische Hochschule Niederösterreich (Австрія), Міжнародне товариство інженерної педагогіки IGIP і Інформаційне товариство ZSVTS (Словаччина).

Мета конференції – створення середовища для презентації і порівняння результатів педагогічної та науково-дослідницької діяльності в сфері освіти з акцентом на професійну дидактику.

Спеціальна тема конференції SCHOLA 2019 – інженерна педагогіка об’єднує.

Деталі за посиланням на сайті УІПА